Jak Zacházejte Hromady

March 2019 · 3 minute read

Hemeroidy jsou mediálně specifikováno jako zvětšený nebo křečové žíly ve stěně anus , které jsou interní hemeroidy , obvykle výsledkem zácpa nebo v některých případech , dokonce i průjmová. Nejvíce obvykle často dochází k , že v 3 konce řádku je rovnočastný kolem oblast rectum. Nekomplikovaný hromady jsou zřídka sympatizování; nepohodlí je obecně v anální crack který je zlomem pokožky, který lemuje anální kanál. Main příznak krvácí a v prvním stupni hemeroidy , které nejsou zobrazeny v rectum, je krvácení na konci překace jediným znakem příznak . Druhý stupeň hemeroidy rozšířit za rectum jako nepříjemná třetí stupeň hemeroidy zbývá vně anus a vyžadovat musí být vrácen tlakem. Klikněte zde : http://hemeroidy-hemoroidy.cz pro více informací .

První a druhý stupeň hromady květen odpovědět na střevní nařízení využití vysoké vlákno dietní plán a změkčování Products . Pokud krvácení pokračuje, je třeba vložit dráždivou kapalinu být injekčně kolem zanívovaných žil, aby se mohly scvrklá. Ve skupinovém rámečku General anestezie výkonný dilatace rectum je obdobně efektivní .

Třetí stupeň hromady často vyžadována chirurgický zákrok (hemerrhoidectomie), zvláště Pokud se stane uškrcené a Begin produkuje vážná nepohodlí a další rozšíření.

Externí hemeroidy jsou buď proskrováni (kromě své normální ) interní hemeroidy nebo umístění, a pokud hromádka je zraněn proces , může být zobrazena krev květen.Pokud osoba hemeroidy , květen může být | podrážděnost náhlá dráždivosti v anální oblasti , krvavých stoolů a některých nepohodlí. Podráždění obvykle dochází k z důvodu faktu, že z některých hemeroidů vyčnívat (externí) z análního kanálu a tento výčnělek May dráždí okolní tkáně. Výstupek May podrážděný a také .

Existuje několik ohrožení faktory , které květen svah osoba k vytvoření hemeroidy . První hrozba aspekt je nepravidelné střevní hnutí . Například , pokud spotřebuje něco, co dělá žaludek nestálý, opakovaná návštěvy na koupelna květen Pokud máte zácpu z a špatný dietní plán, možnost Extreme může být také aktivační procedura hromady vzhledem k tomu, že musíte muset kmen a Press můžete Help eliminovat své výkry.

Je to také možná pro ženu ke náhle vývoj hromady po třetím měsíci těhotenství. Zvýšená rizikovost hrozba pro interní a externí hemeroidy je způsobeno faktu , že jako plod roste velikost, jeho rychlé prostředí (amniotické SAC) obdobně broadens. To zvyšuje tlak v pánevní oblast. Pokud tlak zvyšuje v aplikaci pánevní oblast nebo rektální oblast, hromady mohou neočekávaně manifest, a to i v případě, že uživatel má nikdy hromady předchozím až.

Pokud žena vytvoří hromady, zatímco je těhotná a underof program po 9 měsících přes rodný kanál může také zhoršovat se podmínky.

Navštivte svého Medical Professional Pokud podezřelý hemeroidy . existence krve a mukóza na stoličce postačuje až vyžaduje, aby Neprovádět odložení; dříve Váš lékař se může na vzhled ve vašem stavu, o rychlejší .

Existuje četných možných léčebných procedur pro hemoroidy. Pokud vaše hromádky nejsou extrémní, Váš lékařský pracovník květen doporuète lék, který asistence oprava . Pokud máte počet , které mají dopad na vašich životního stylu, můžete požádat svého lékařského odborníka o odstranění hromady pomocí Small chirurgie .